Generalforsamling 2021 – UDSAT.

OPDATERING 5. JANUAR 2021:
Med baggrund i de seneste corona-restriktioner og med et stærkt ønske om at kunne mødes fysisk og ikke virtuelt/online, så har bestyrelsen besluttet at udsætte årets generalforsamling til afholdelse tidligst efter påske.

For øjeblikket afsøger vi muligheder for alternative lokaler, så vi kan være sammen, men med god afstand – bedre end vi formentlig kan tilbyde i beboerhuset. Derfor har vi endnu ikke en præcis dato, men forventer at det bliver den 6. april 2021.

Kære medlemmer,

Vi minder om, at foreningen holder generalforsamling den sidste tirsdag i januar. Den falder i år den 26. januar 2021. Der kommer en dagsorden ud når vi kommer lidt tættere på.

Vi har brug for din hjælp til at sprede budskabet til de af vores medlemmer der ikke kommer på hjemmesiden, facebook eller modtager e-mails.

Vi ses.

Venlig hilsen bestyrelsen.

Skriv et svar